Skočiť na hlavný obsah

O nás

STAVEXAT DŠ, s. r. o. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca kompletné stavebné práce. Naša firma dokáže realizovať stavby rôzneho typu. Požiadavky a potreby našich partnerov zabezpečuje skúsenosť a odborný potenciál našich pracovníkov, pričom využívame moderné a kvalitné technológie. 

Začínali sme v oblasti realizácie poľnohospodárskych stavieb a tejto oblasti sa držíme aj dodnes. Tešíme sa ale z toho, že postupne rozširujeme našu činnosť na ďalšie oblasti, ako napríklad stavby rodinných a bytových domov na kľúč, priemyselné stavby, zemné práce a zámočnícke práce.

Našou prioritou je od úplného začiatku poskytovať kvalitné a profesionálne služby a zároveň byť ústretoví voči našim zákazníkom. 

Z dlhodobého hľadiska je cieľom spoločnosti vychádzať maximálne v ústrety našim klientom tak, aby sa vytvorili priaznivé podmienky i pre vzájomne výhodnú spoluprácu v budúcnosti.

Naša spoločnosť zamestnáva 13 zamestnancov. V priebehu posledných rokov rozšírila svoju činnosť v rôznych profesiách HSV a PSV.